HISTORIA FIRMY »
OBECNIE »
NASZE OSIĄGNIĘCIAHISTORIA FIRMY


 Tradycje przedsiębiorstwa SAD Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności SAD Sp. z o.o. jest spedycja międzynarodowa oraz organizacja odpraw celnych. Firma została założona w ............. roku, jest kierowana przez ludzi z ogromnym doświadczeniem na rynku spedycyjnym.
Osoby zarządzające mają wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalną obsługę i serwis w frachtach lądowych , dystrybucji oraz składowaniu towaru.

Dzięki współpracy mamy możliwość aranżacji i negocjacji cen oraz obsługi celnej w wielu krajach. Strategia naszej pracy to pełną elastyczność i zaangażowanie w to co robimy. Nasze priorytety to zapewnienie klientowi maksymalnie krótkiego czasu realizacji wyznaczonych zadań.

Naszą dewizą jest:

- profesjonalizm w obsłudze klienta
- dbałość o pogłębianie wiedzy
- szybki dostep do aktualnych przepisów

Biuro Obsługi Celnej Agencja SAD powstało z myślą o podmiotach gospodarczych dokonujących obrotu towarowego z państwami Unii Europejskiej i z krajami trzecimi. Naszą firmę tworzą licencjonowani agenci celni z 10-letnim stażem zawodowym. Wykorzystujšc doświadczenie, zdobyte podczas współpracy z administracją celnš oraz firmami krajowymi i zagranicznymi, tworzymy wizerunek nowoczesnego biura obsługi celnej. Niewątpliwym atutem naszej firmy obok wiedzy, doświadczenia i profesjonalizmu jest dostosowywanie się do indywidualnych potrzeb klienta. Stałe monitorowanie zmieniających się ustaw i norm prawnych, oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych, pozwala nam na podwyższanie poziomu świadczonych usług z zakresu Intrastat (statystyka), cło (obsługa celna), akcyza (zgłoszenia akcyzowe).

Home |  Mapa strony  |  Kontakt